Трохи про нас

Електроінструмент "ТАНДЕМАХ" зявився на ринку України у 2010 році, з метою задоволення попиту користувачів на інструмент з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Інструмент "ТАНДЕМАХ" відповідає українським та міжнародним стандартам якості. При розробці та виготовленні були закладені останні досягнення та інновації запроваджені відучими світовими виробниками електроінструменту. Наша компанія знаходиться у постійному тісному контакті з провідними виробниками комплектуючих та аксесуарів, таких як: змазки ("Shell"), підшипники ("NSK"), кнопки ("ITT Group"), патрони та інше. Одним із перших в Україні компанія "ТАНДЕМАХ" запровадила використання вітчизняних електронних блоків керування двигунами електроінструментів,  На данний час такі системи встановлені на на наступних моделях: ПЛ2-400Е, МШК2-12-125СЕ та МШК6-24-230СЕ. Використання цих систем дозволяє уникнути перевантаження електродвигуна та додає функції плавного пуску, та стабілізації обертів під навантаженням. На даний момент ведеться робота з метою запровадження таких систем на більшості інструментів нашого модельного ряду.

Сподіваємось на плідну співпрацю з усіма зацікавленими особами та компаніями.

На сьогодняшній день асортимент складається з 22 позицій.в тому чиcлі дрилі, шурупокрути, перфоратори, шліфмашини, рубанки, лобзики, дискові та ланцюгові пили.

На другому етапі роботи основна увага приділяється вдосконаленню вже існуючих інструментів та розробці інструментів професійного рівня. Також планується розробка нового стандарту акумуляторного інструменту.